אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000

סאן דור מקבוצת אל על משיקה קו טיסות חדש למונטנגרו לקיץ 2023 מזמינה אתכם לגלות את הריביירה של מונטנגרו – טיווט (Tivat)

19 ינואר 2023 מאת טלחופש

סאן דור מקבוצת אל על משיקה קו טיסות חדש למונטנגרו לקיץ 2023 מזמינה אתכם לגלות את הריביירה של מונטנגרו – טיווט (Tivat)

מכירת הכרטיסים החלה, מחיר השקה לכרטיס החל מ-349 דולר  

סאן דור, מקבוצת אל על, משיקה קו חדש של טיסות לטיווט (Tivat), מונטנגרו לקיץ 2023. סאן דור תפעיל ­שתי טיסות שבועיות בימים ראשון וחמישי, כאשר הטיסה הראשונה צפויה להמריא בכ"ז אייר תשפ"ג, -18 במאי 2023.

מכירת הכרטיסים החלה היום, מחיר השקה לכרטיס במחלקת תיירים, לא כולל כבודה והושבה (Lite), יעמוד על סך של 349 דולר לממריאים החל מה-18 במאי ועד אוקטובר 2023. חברי מועדון הנוסע המתמיד של אל על יוכלו לצבור ולממש נקודות מועדון בטיסה בהתאם למדיניות אל על.

טיווט, הריביירה של מונטנגרו, עיירת נופש יוקרתית המציעה חופים מרהיבים ובתי מלון, לצד אתרי טבע ואתרים היסטוריים. מונטנגרו שוכנת בחלקו המערבי של הבלקן ונחשבת לאחת המדינות הצעירות באירופה. הקירבה לים האדריאטי מספקת נופים של חופים תכולים, לצד הירוק של ההרים, יחד עם הערים העתיקות ומזג האוויר הים תיכוני, היא נחשבת ליעד אטרקטיבי במיוחד.

הקו לטיווט מצטרף ליעדי קיץ 2023 של סאן דור, ביניהם: נאפולי, פורטו, זאגרב, ליובליאנה, טבילסי, לרנקה, סלוניקי ושארם א'- שייח'.

לדברי גל גרשון, מנכ"ל סאן דור: "אנחנו שמחים להציע טיסות ישירות לטיווט, הריביירה של מונטנגרו. מדובר בעיירת נופש קסומה, הנמצאת במפרץ מרהיב. טיווט מציעה חופים שטופי שמש, פעילויות ספורט ימי, טיולי טבע ואטרקציות לכל המשפחה."

הטיסות נמכרות  באתר אל על  ובאמצעות סוכני הנסיעות.כתיבת תגובה

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל