אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
16 מאי 2022 מאת טלחופש

"גולדן טורס" מציגה: שיט נהרות בכשרות מהודרת בספינת טיולים יוקרתית

בשורה משמחת לנופשים שומרי הכשרות המהודרת: חברת גולדן טורס משיקה הפלגת נהרות באירופה, בספינת טיולים מפוארת הייעודית לנהרות ובכשרות המהודרת של הרב נחמיה רוטנברג שליט"א.

מעתה: אפשר לנפוש ולטייל בכשרות מהודרת, וכן, הכשרות המחמירה היא גם ב… אוכל.

ברוב חברות השיט מקובל להגיש לנוסעים שומרי מצוות, מנות כשרות המוגשות בחמגשיות כמו במטוסים. לרוב, טעמן דומה למזון שהוקפא והופשר, גם התיבול והחוויה הקולינרית נמוכים מהמקבילה הלא כשרה.

כיום, קיימות בעולם מספר חברות תיירות המציעות אוכל כשר טרי באוניות, ואולם קרוזים אלו יקרים משמעותית, מאוד. "אחד היתרונות שיש לנו בגולדן טורס היא החוויה הקולינרית הכשרה" אומר יהושע וידהורן, מנכ"ל החברה.

"ודווקא בתחום זה, הצלחנו להוזיל בצורה משמעותית את הסכום שנדרש לשלם על אוכל כשר, עיקרון העל שלנו: שגם שומרי הכשרות יוכלו להנות מחויה קולינרית עשירה ומפנקת".

"הבאנו את האוכל הכשר לספינה, כדי ששומרי הכשרות יוכלו ליהנות מחוויה קולינרית מפנקת ועשירה כמו שאר הנוסעים". יש לנו משגיח צמוד שאחראי על המטבח בספינה, והכל בכשרות הרב נחמיה רוטנברג. בניגוד לשאר מיזמי התיירות שאינם מיועדים לציבור שומרי המצוות, 'גולדן טורס' מספקת שף פרטי המבשל רק את האוכל הכשר, החברה רכשה כלי הגשה מיוחדים לשומרי הכשרות והאוכל מוגש בכלים איכותיים. ארוחות בוקר מוגשות בסגנון בופה, וארוחות הצהריים והערב בהגשה לשולחנות. במהלך היום המטיילים יכולים ליהנות מגלידה כשרה ופירות וירקות חופשי. ועדיין – עלות התוספת לאוכל כשר בגולדן טורס היא לא יותר מ 50-60 יורו לאדם, ליום.

"חופשה על ספינה כזאת, מספקת מעטפת חוויה שלימה: ברגע שעולים על הספינה אין צורך לפרוק מזוודה ואז לארוז אותה שוב כדי לעבור ליעד הבא, זאת חוויה מלאה, עם אוכל מפנק ועשיר ברמה גבוהה, טיולים והופעות, חדרים מפנקים ומפוארים, אטרקציות, מסעדות, והכל במקום אחד", מסביר וידהורן.

מטייל שבחר לבלות את החופשה על קרוז (=ספינת טיולים) חווה חופשה "קלילה", וזה משהו שמתרחש רק על ספינה. בכל יום עוגנים במקום אחר, אין צורך להיסחב בדרכים עם מזוודות וציוד כדי להגיע ליעד הבא. אחרי יום שלם וגדוש בפעילות, הספינה מפליגה בלילה, תוך כדי שינה עמוקה בחדרי מלון במיטה נוחה ומפנקת, ובבוקר מגיעים אל יעד הטיולים הבא. בשבתות מוגשות לנוסעים הדתיים חלות טריות ויין כשר לקידוש, חדר שמוקצה להדלקת נרות שבת, וכמובן – בית כנסת.

חבילת הנופש הצפה של גולדן טורס על הדנובה, כוללת שייט 7 לילות בספינת הפאר MS River Voyager יחד עם טיסות ישירות ביום השיט וחזרה ביום סיום השייט, העברות מהשדה לנמל ומהנמל לשדה, וכמובן – אוכל גורמה כשר למהדרין, בכשרות הרב נחמיה רוטנברג. חדרים מפוארים ומפנקים חלקם פונים עם נוף אל העיירות שבדרך, סיורי חוף בעברית יחד עם מדריך מלווה מארץ, הופעות, הרצאות ומופעי פסנתר.
שתי ההפלגות הראשונות כבר מלאות ועקב הביקוש הרב נפתח מועד נוסף ב 6.7.22

קרדיט צילום: יח"צ1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל