אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
8 אוגוסט 2016 מאת ש. לוינגר

האטרקציות של 'תור עולם' באיטליה: הכי חופשה, הכי משפחה

שלושה מחזורי חופשה כבר התקיימו בטוסקנה, במסגרת החופשות המושלמות של חברת תור עולם באיטליה. מי שהגיע עם המשפחה נהנה מעושר אטרקציות אקסטרים לכל המשפחה. אמור מעתה: לא רק נופים קסומים, אוכל משובח וקניות בשפע, אלא גם פעילות אקסטרים מהנה לכל המשפחה.

החוויות כוללות רפטינג אתגרי ורפטינג מתון, אומגה בתוך ערוץ קניון, חציית ערוץ נחל על גב גשר חבלים, פארק אטרקציות ענק, רכיבה על אופניים בגבעות טוסקנה המרהיבות, סירות פדלים ו..דייג באגמים שסביב המלון הממוקם בעיירה הציורית פורטלינו. חלק מהאטרקציות ממוקם באזור לוקה שבאיטליה, אזור מתוייר סמוך למגדל פיזה המפורסם…

חברת "תור עולם" הוותיקה מקיימת בקיץ זה, חופשות תוכן בטוסקנה ואוסטריה, הכוללות טיולים מדהימים ומרתקים בכל יום באזורים שסביב בתי המלון הייחודיים. מדריכי החברה יוצאים בכל יום עם המטיילים לאתרים ומסלולים נבחרים, ושבים לעת ערב (היישר לארוחה טעימה וכשרה למהדרין) כשהמשתתפים סוחטים עד הסוף, את החוויה האיטלקית.

בין האתרים: המגדל הנטוי בפיזה, שיטוט בסמטאות סיינה – העתיקה בערי איטליה, הנהר בפירנצה על גשר הווקיו עם הבתים הבנויים על גבי הגשר העתיק, הנסיעה ברכבת וביכטה בין חמש העיירות התלויות על צוקים מעל הים התיכון צ'ינקווה-טרה וסיור לילי בפירנצה.

גם מלון דמידוף היפהפה, על אולמיו, בריכת השחייה שלו ומרפסות השמש, טובל בתוך נוף המשכר של גבעות ירוקות, זרועות כרמים ופרדסים, חוויה רב חושית המתפרסת על שבוע שלם, עם הכשרות המעולה, הצוות המנוסה והניהול המוכח של משפחת פדר ו"תור עולם".

לדף הבית של תור עולם לחצו כאןכתיבת תגובה

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל