אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
21 דצמבר 2022 מאת טלחופש

הגאון הרב ישראל מאיר לאו שליט"א הדליק נר ראשון בטרקלין המלך דוד, באירוע בהשתתפות מנכ"לית אל על

בטקס החגיגי חולקו ללקוחות ממטעמי החג והטרקלין קושט בסממני חנוכה. בתוך כך אל על יוצאת בשורה של הטבות לחג החנוכה לשמונה ימים בלבד, ביניהן: ספר דיגיטלי להורדה במתנה, מתנות לילדים ברוח החג ועוד

חברת אל על ערכה טקס הדלקת נר ראשון של חנוכה באירוע חגיגי בטרקלין הבית שלה "המלך דוד" בנתב"ג, בהשתתפות מנכ"לית החברה דינה בן-טל גננסיה, והמשנה למנכ"ל מר עומרי כהן ובכירים נוספים. אורח הכבוד שהגיע להדליק נר ולשאת דברים היה הרב ישראל מאיר לאו, וכן נציגי גדוד הצנחנים 202 , גדוד אשר אל על מאמצת כבר מספר שנים במסגרת מיזם "אמץ-לוחם". טרקלין המלך דוד קושט באלמנטים של חג החנוכה, וכן הוצבה עמדת קוקטיילים צבעונית בחינם עבור לקוחות אל על.

הרב לאו בירך את החיילים ואת הקהל וריגש בסיפור היסטורי שנחשף אליו במהלך ביקור במוזיאון ההיסטוריה בפילדלפיה. על יהודי שלחם תחת ג'ורג' וושינגטון ובמהלך המלחמה החליט להדליק נר חנוכה בשטח, מפקדו, וושינגטון כעס על שסיכן את הכוח, כי האויב עלול לגלות אותו. היהודי הסביר לו את מהות הדלקת הנר והחג, על כך שהוא מסמל ניצחון של מעטים מול רבים, מה שנגע לליבו של וושינגטון. שנים מאוחר יותר כאשר התמנה לנשיא ארה"ב, הגיע באחד השנים בחנוכה לניו ורק, לאותו יהודי והעניק לו מדליה עליה חרוט "הנר שלך האיר את דרכי".

בתוך כך יוצאת אל על בשורה של הטבות לשמונה ימים בלבד ובהן: ספר דיגיטלי או קולי במתנה להורדה מאתר עברית לכל נוסעי אל על, לבחירה אישית לטובת הנעמת זמן הטיסה, מתנות ברוח החג יחולקו לילדים בטיסות ליעדים ארוכי טווח, נוסעי מחלקות היוקרה ייהנו מסופגניות במהלך הטיסות השונות ועוד. במהלך ימי החג, ייהנו אורחי הטרקלין מעמדת קוקטיילים של ספייסהאוס הנפתחת מידי ערב ומגישה מגוון קוקטיילים צבעוניים.

לדברי אורן כהן בוטנסקי, סמנכ"ל לקוחות ושירות באל על: "אנו פועלים לטובת יצירת חוויית לקוח נעימה וזכורה לטובה שגורמת ללקוחות אל על לבחור בנו שוב ושוב, חלק ממרכיבי החוויה מלבד השירותיות והמקצועיות, אלו רגעים קטנים ברוח ישראלית שאנו מייצרים ללקוחותינו הן בימי חג והן במהלך כל השנה. אל על ממשיכה לעדכן ולשפר את חוויית הלקוח שלה ואנו מודים ללקוחותינו שבוחרים לטוס איתנו".

 

 כתיבת תגובה

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל