אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
1 פברואר 2023 מאת טלחופש

העיתונות הדתית והחרדית ביקרה באל על

 

משלחת עיתונאים מכלי תקשורת שונים במדיה החרדית והדתית, ביקרה בקמפוס אל על בנתב"ג. במסגרת הביקור, שמעו העיתונאים מסמנכ"ל תקשורת וקשרי ממשל שלומי עם שלום על החברה בעידן של אחרי הנגיף, ולאן פניה מועדות, פגשו את מערך הדוברות שהוקם בימים אלה בחברה, האזינו ליועץ ההלכתי החדש של החברה הרב שלמה דנינו, ושוחחו עם המשנה למנכ"לית החברה, עומרי כהן. במהלך האירוע פגשו האורחים גם את מנכ"לית החברה, הגב' דינה בן טל גננסיה.

מטבע הדברים בשיחה עלו נושאים שקרובים לליבם של המשתתפים, שבת למשל. כיום גם חברת הבת סאן דור, לא טסה בשבת, ובוודאי שלא חברת האם.

בנושא הכשרות הוצגו החידושים אחרונים בתחום: הנגשת כשרויות בטרקלין בישראל, הוצב מסך שמתעדכן עם פירוט המוצרים המוגשים בטרקלין ואיזו כשרות יש לכל אחד מהם. אשר לטרקליני אל על בחו"ל, החברה נמצאת לקראת סיום תהליך, בו הגיעה להסדרים עם הטרקלינים המארחים על הספקת אוכל כשר. כלל האוכל המהודר בטיסות בכשרות מהדרין בד"צ העדה החרדית, וכעת, כחודשיים לפני – החלו בחברה בהכנות להכשרת צי המטוסים לפסח. הוזמן ציוד חדש והצוותים נערכים להתחיל להכשיר.

בתחום התוכן המהודר במערכות בידור, טל קלדרון, מנהל התוכן, המדיה והאינטרנט בטיסה, הציג את החידושים האחרונים: אפליקציית מעקב על זמני תפילה לפי מיקום המטוס בכל רגע, אפשר להיכנס למפה במסך הראשי, ולוחצים שם על אייקון מגן דוד. האפליקציה שנבנתה בשיתוף האתר My Zmanim מראה את זמני התפילה לאורך הטיסה ע"פ מיקום המטוס. זהו שירות ייחודי בלעדי לאל על.

דף יומי מעודכן – החברה מעלה שעורי דף יומי מעודכנים לתקופה, בטיסות אל ומצפון ארה"ב, ניתן לשאול אייפדים עם אפליקציית Artscroll המאפשרים לימוד גמרא וספרי קודש נוספים.

תכנים ערכיים לילדים – בתוך קטגוריית היהדות, יש תת קטגוריה ייעודית עם תכני ילדים של האתר הפופולארי Torah Live ושל ארגון חפץ חיים.

תכני יהדות גם לציבור שאינו חרדי – פרי שיתוף פעולה עם ערוץ הידברות במסגרתו מוקרנים תכני הערוץ.

בקרת הורים על תכנים לילדים, החברה מאפשרת להורים לפקח על צפיית הילדים לאורך כל הטיסה, וכן ניתן כעת לבטל אופציית הקרנה מרוכזת של סרטים במטוס.

הפמליה סיירה במרכז השליטה של אל על ועמדה מקרוב על טיפולי האחזקה והשיפוצים של מטוסי החברה, ועל מאחורי הקלעים של עולם המטוסים. האורחים למדו על ציוד ההצלה הנמצא במטוסים, כיצד הוא פועל ומה מסתתר בסירות וחליפות ההצלה. בסיום המפגש הוזמנו לארוחת צהרים בכשרות מהודרת על סיפון הדרימליינר החדיש ביותר של החברה, שהועמד לרשותם על הקרקע, לשעה קלה.

לעוד פרטים, תמונות וסרטונים: קובי סלע, תקשורת כהלכה 03-9191494כתיבת תגובה

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל