אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
31 אוגוסט 2014 מאת מוטי שטיינמץ

וילה למשפחות – מה הכי מתאים?

כבר במבט חטוף אפשר למצוא עשרות נופש בכל אזור בארץ. משפחות שמבקשות לצאת לנופש עם ילדים לא תוכלנה לשכור כל וילה ללא בדיקות מקדימות.

רק וילה למשפחות תוכל לספק לבני המשפחה את התנאים הדרושים להם בחופשה ולהבטיח תנאי מגורים מתאים לילדים ולהורים. השאלה הראשונה שיש להשיב עליה כאשר בוחרים וילה למשפחות היא בני כמה הילדים. אם מדובר בילדים גדולים מאוד שמעוניינים בפרטיות כדאי לבחור וילה עם כמה סוויטות מופרדות. ילדים קטנים (מתחת לגיל 16) לא ירצו לישון לבדם בחדרים מרוחקים מההורים.
וילה למשפחות עם ילדים מתחת לגיל 10 מציעה חדרי משחקים לילדים, מתקני שעשועים בגינה ופינות מיוחדות לשינה בעבור בילדים בתוך סוויטת ההורים. זה תמיד טוב לגלות שיש בסוויטת ההורים ספה נפתחת שאפשר להפוך למיטה בעבור ילדים שמתעוררים בבכי בלילה ומתקשים להירדם בחדר זר לבדם.

וילה עם בריכה למשפחות
כאשר בוחרים וילה למשפחות באופן אוטומטי נותנים עדיפות לוילות עם בריכות שחייה. הילדים מאוד נהנים לבלות בבריכה ואפשר להעסיק אותם במשך שעות ארוכות. חשוב להדגיש כי יש להשגיח על הילדים בבריכה ולא לאפשר להם להישאר לבדם. לאחר שעות החשכה יש להשגיח ב-7 עיניים על הילדים הקטנים ולמנוע מהם להתחמק אל החצר ולהיכנס שוב לבריכה.
קיימות מספר וילות למשפחות להשכרה שמציבות את בריכת השחייה בתוך הסלון. אתם קוראים נכון, ישנה אכן וילה למשפחות שמציעה בריכת שחייה גדולה בתוך הסלון. הוילה הזו נהדרת בעבור ימי החורף הקרים. הילדים יוצאים מהבריכה המחוממת ישירות אל הסלון המחומם גם כן. כאשר הבריכה בתוך המבנה אין כל צורך לדאוג מחשיפה לשמש או להשתמש בקרם הגנה.

חדרי המשחקים בוילות
משפחות עם ילדים הן קהל יעד מבוקש בכל הוילות. משפחות מורחבות עם סבא וסבתא וכל הדודים שוכרות יחד וילות בחגים וסופי שבוע. ילדים לנים בחדרי השינה של הוילות לעתים קרובות. אף על פי כן, מעטות הן הוילות שמציעות להם חדרי שינה מיוחדים. ברוב המקרים הילדים לנים במיטות זוגיות גדולות. הם מאוד נהנים להרגיש גדולים לכמה ימים ולחלוק את המיטה עם האחים ובני הדודים. וילה למשפחות היא וילה שמציעה חדר משחקים שמתאים לילדים בכל גיל.
כאשר חדר המשחקים מציע סנוקר, פוקר ושולחנות פינג פונג או הוקי שולחן, ילדים מתחת לגיל 8 לא יוכלו ליהנות ממנו. הורים שמתכננים להעסיק את ילדיהם בחדר המשחקים בוילה מתבקשים לברר היטב אודות המשחקים שממתינים בחדר. על כל מקרה שלא יבוא כדאי תמיד לארוז גם כמה משחקים אהובים מהבית, חוברות צביעה, טושים ודפים לציור וכמה ספרים שהילדים אוהבים במיוחד.
וילה למשפחות היא אטרקציה בפני עצמה, הילדים נהנים כל כך מהחופשה בוילה. הם שמחים לבלות עם ההורים, לשחק בדשא ולזכות בגישה בלתי מוגבלת לבריכת שחייה פרטית. אם תרצו להעניק לילדים חופשה חלומית וותרו על בתי המלון היוקרתיים והעדיפו לשכור וילה למשפחות.כתיבת תגובה

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל