אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
13 יוני 2023 מאת טלחופש

חברת אל על חתמה על הסכמי "קודשייר" עם שתי חברות תעופה ANA היפנית וSAS הסקנדינבית

הסכמים אלה יאפשרו טיסות המשך מטוקיו ומיעדים שונים באירופה

חברת אל על חתמה על הסכמי "קודשייר" עם שתי חברות תעופה: חברת התעופה היפנית ANA וחברת התעופה הסקנדינביתSAS . החתימות התקיימו במסגרת כנס IATA AGM, שהתקיים שבוע שעבר באיסטנבול, בהשתתפות בכירי תעשיית התעופה העולמית. הסכמים אלה מצטרפים ל- 18 חברות התעופה איתן יש לאל על הסכמי קודשייר וביניהן: Qantas, American Airlines Etihad Airways, , Iberia ועוד.

במסגרת הסכם הקודשייר (Codeshare) עם SAS, אל על תציע טיסות המשך לשטוקהולם, קופנהגן ואוסלו דרך מספר יעדים באירופה כמו רומא, מילאנו ,לונדון ,פריז ועוד. הסכם זה ייכנס לתוקפו באוקטובר הקרוב, לטיסות שימריאו החל מנובמבר 2023.

שיתוף פעולה עם ANA יאפשר לנוסעי אל על  טיסות המשך למגוון יעדים ביפן כמו אוסקה, נגויה וסאפורו. ובנוסף, יאפשר לנוסעים של חברת ANA לטוס על טיסות אל על. ההסכם יחול על טיסות החל ממרץ 2024 ובהמשך יורחב להסכם מועדונים. שתי החברות שייכות לברית חברות התעופה Star Alliance.

הסכמי ה"קודשייר" שנחתמו יאפשרו לטסים עם חברת אל על ליהנות מכרטיס טיסה אחד, עם קונקשן מובנה, שבו המזוודות מועברות ישירות למטוס הבא וכן לצבור נקודות במועדון הנוסע המתמיד של אל על, גם על טיסת ההמשך.

לדברי שלומי זפרני, סמנכ״ל מסחר וקשרים תעופתיים אל על:  ״שיתוף הפעולה עם חברות התעופה ANA  ו- SAS הן אבן דרך משמעותית, אשר יאפשרו להציע ללקוחותינו גישה מהירה יותר ליעדים אטרקטיביים ומבחר רחב יותר של יעדים וחוויית לקוח אופטימלית ונוחה מקצה לקצה. כמו כן, עם השקת ההסכם יהנו לקוחות מועדון הנוסע המתמיד מצבירת נקודות בכל טיסות הקוד שייר . כמו כן, פועלת החברה להרחבת הסכם שיתוף פעולה מועדונים שבמסגרתו יוכלו לקוחותינו לממש נקודות נוסע מתמיד בטיסות החברה השותפה וכן לצבור נקודות על כלל טיסות החברה השותפה. "כתיבת תגובה

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל