אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
19 נובמבר 2013 מאת שרית שינפלד

חוויה של פעם בחיים: טיול מאורגן לנשים ונערות בלונדון בחנוכה ע"י "תהילה"

הזדמנות לחוויה של פעם בחיים: "תהילה" – יוזמת ומארגנת טיולי נשים ונערות בלונדון לאורך כל ימות השנה, עורכת טיול מיוחד ללונדון בימי החנוכה לנשים ולנערות, לחוויה אגדית מלאת אטרקציות, שתשאיר לכל אחת מהמשתתפות זיכרונות יפים וגעגועים לנופים מקסימים.

הבחירה בלונדון נעשתה לאור היותה אחת הערים היפות ביותר בעולם, המושכת אליה לאורך כל עונות השנה אינסוף תיירים מכל קצוות תבל, פארקים ירוקים ורחבים, מוזיאונים, חנויות וכן נופים קסומים של פעם בחיים. בנוסף, "תהילה" מציבה דגש על קבוצת נשים ונערות איכותית מאוד, אשר נבחרת בקפידה רבה ועוברת סינון.

התכנית לימי החנוכה מתקיימת באותה מתכונת של הטיולים המאורגנים על-ידי "תהילה", במסגרת הכל כלול, מאורגנת ומוקפדת עד לפרטי פרטים, תוך התרשמות אישית מכל מסלול ואתר שנבחר, מכל ההיבטים, הן מהאטרקטיביות והן מבחינת התכנים שיהיו מתאימים וראויים. "הניסיון וההיכרות שלנו עם המקום מאפשר להעניק לך מגוון רחב של פעילויות, אטרקציות, נסיעות וטיולים בליווי והדרכה מקצועית, מתאימים לכל גיל ומכוונים לקשת רחבה של סגנונות, טעמים ורצונות", אומרת תהילה.

"לארגן לך חופשה אמיתית באווירה ייחודית ומתאימה, שתלווה אותך עוד שנים עם זיכרונות מתוקים, זה הרצון שלנו", מדגישה תהילה, "לכן אני והצוות מגייסות את מירב הסגנונות והאטרקציות הקיימות. אנחנו משלבות חוויות בים, ביבשה, אתרים היסטוריים, מופעים מרהיבים, מוזיאונים, נופים קסומים, שופינג. כל מה שהיית רוצה להספיק ולחוות".

בקיצור, נשים ונערות, בואו לנצל את ימי החנוכה וליהנות מנופש חלומי.

לפרטים אודות חופשת חנוכה לנשים ונערות בלונדון לחצו כאן :

 https://telechofesh.co.il/?p=4741כתיבת תגובה

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל