אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
29 מרץ 2018 מאת טלחופש

יום טיול בחול המועד

יום בנתניה, לא רק בית חולים וחוף ים, הכירו את העיר המתחדשת

את העיר נתניה הציבור החרדי מכיר היטיב בעיקר בזכות הקהילה הגדולה של חסידות צאנז הממוקמת בעיר כבר עשרות שנים ולצד קריית צאנז בית החולים בית הארחה של החסידות והקהילה המתפתחת.
במשך השנים הלכה העיר נתניה והתפתחה עד שבתקופה האחרונה אף הפכה ליעד לביקור עם המשפחה, אנו ממליצים לבקר בעיר בימי חול המועד כיעד מועדף מאחר והעיר אינה מוכרת כיעד פופלואי שדוגמת אתרי טבע המוניים אך עם זאת יש בה אתרים רבים היכולים בקלות למלא יום או יומיים עם הילדים כשכולם מרוצים.
כמובן שהיעד הראשון הוא חוף הים הנפרד בסמוך לקריה החסידית, ועם השדרוג של משרד הפנים להארכת שעות פעילות המצילים השנה בחול המועד את החוף יאיישו מצילים והרחצה תהיה בטוחה.
אתר מדהים נוסף בעיר הוא פלנתניה, מדובר במתחם מרכז המדע של העיר המהווה אטרקציה תיירותית וחינוכית בעולם של מדעי החלל והאסטרונומיה. בפלנתניה סדנאות חווייתיות, מיצגי כוכבים ותצפיות טלסקופים, ובנוסף – גן מדעי מעורר השראה, דמיון ופיתוח חשיבה.
לצד המתחם טיילת לאורך חוף הים ובטיילת איילנד אף תמצאו מתחם נאה לפיקניק, בסמוך לטיילת חופי הים עם תחנת הספורט האתגרי בה תוכלו ליהנות מאופנועי ים וכל הנלווה לספורט הימי האופייני לנתניה וכמובן לעשות סיבוב במצנחי הרחיפה הגולשים בסמוך לחוף.
כשסיימתם את הפעילות הימית הכניסו לוויז את 'שמורת אירוס הארגמן' שם תמצאו שמורה ייחודית עם פארק ועצים לצד ברווזים ועוד. כמובן שהפארק מלא במתקנים לילדים, והמון צל ושולחנות.
אם ילדכם יודעים לגלוש על סקטבורד או סקטים וקורקינטים תגיעו איתם למתחם ההחלקה הסקייטפארק, המשתרע על פני שלושה דונם צמוד לפארק ובו מתקני אקסטרים ואמבטיית "החלקה" מהמשוכללות בארץ.
ולסיום בשעות הערב תוכלו ליהנות ממופע המשלב מים ואור בכיכר העצמאות החדשה.

צילום: טלחופשכתיבת תגובה

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל