אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
23 מרץ 2023 מאת טלחופש

לאחר שלוש שנים אל על חוזרת להודו

החברה מכריזה מחדש על הפעלת טיסות ישירות להודו

לשני יעדיםניודלהי ומומביי, החל מאוקטובר 2023

מחיר הכרטיס החל מ-399$ (כרטיס מסוג לייט)

לאחר שלוש שנות הפסקה, אל על מחדשת את הטיסות הישירות להודו, לשני יעדים: מומביי וניו-דלהי, החל מסוף אוקטובר 2023. השקת הקווים החדשים מתאפשרת כעת בהמשך לאישור טיסה מעל שמי סעודיה ועומאן עבור חברות התעופה הישראליות שהתקבל לאחרונה. אישור זה מאפשר את קיצור משך הטיסה למומביי ל-5.5 שעות בלבד, במקום 7.45 שעות במקור. אל על תהיה חברת התעופה היחידה שתציע טיסות ישירות לשני היעדים וכמו כן, טיסות לעשרות יעדי המשך בהודו, בשיתוף פעולה עם חברות תעופה מקומיות.

מכירת הכרטיסים תחל באפריל 2023 במחירים אטרקטיביים של החל מ- 399$ לכרטיס מסוג לייט (לא כולל הושבה וכבודה). אל על תפעיל ארבע טיסות שבועיות ישירות למומביי, באמצעות מטוס 737 הכולל שתי מחלקות שירות – תיירים, ועסקים ושתי טיסות שבועיות ישירות לניו-דלהי, באמצעות מטוס רחב גוף 787 או 777.

לדברי שלומי זפרני, סמנכ"ל מסחר וקשרים תעופרתיים אל על: "אנו נרגשים להשיק את היעדים החדשים בהודו, דבר המתאפשר בעקבות האישור לטיסה מעל שמי עומאן. אנו צופים ביקושים גבוהים לטיסות, ישנה פעילות עסקית ענפה בין המדינות וכמו כן, גידול מתמיד בתיירות מהודו לישראל. מדובר על יעד נופש אהוב על הישראלים, בין אם זה בקרב תרמילאים, טיולי משפחות או טיולים מאורגנים. אנו ממשיכים לפעול למען הרחבת יעדים נוספים במזרח ויעדים פופולריים נוספים".

לפרטים נוספים לפנות לאתר אל על או לסוכני הנסיעות.כתיבת תגובה

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל