אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
9 אפריל 2013 מאת שרית שינפלד

נופשים ב"בין הזמנים"

בתקופה שלפני ואחרי החגים- פסח וסוכות ובשלושת השבועות שלאחר ט' באב יוצאים לחופשה אברכי הכולל ובחורי הישיבות, ובתקופה זו רבים המטיילים בכל אזורי הארץ.

משפחות רבות בוחרות את חופשותיהם בתקופה זו של "בן הזמנים" מאחר וכך הם יוכלו לצאת לטייל בהרכב משפחתי מלא. ואכן- בתקופה זו כל אתרי הבילוי, אטרקציות, מסלולי ההליכה והפארקים יהיו מלאים במטיילים אשר בוחרים את המתאים להם באזור בו הם מעוניינינם לבלות.

לרוב יהיה זה באזור הצפון אשר מציע מגוון רחב של אטרקציות ופעילויות בעונות אלו ובכלל.. הכוללל את אזורי הגליל, הגולן, טבריה  ועוד..

אך גם הדרום, המרכז ואזור ירושלים לא יקופחו, מאחר ואף בהם מוצעים פארקים, מסלולים ואטרקציות לרוב.

וכן- בתקופה זו הצימרים, בתי המלון ובתי הארחה בתפוסה מלאה, משום שהמשפחות הנופשות מעדיפות לנצל כל יום בחופש לפעילויות ולא בנסיעות הלוך ושוב, על כן- הם מעדיפים ללון קרוב לאזורי האטרקציות ולהתחיל בפעילותם השכם בבוקר עד ערב.

המחירים בתקופה זו הם מאוד יקרים בכל הצימרים ובתי המלון, מאחר ובתקופה זו הציבור נוטה לצאת לחופשה בכל מחיר (תרתי משמע) ולכן- בעלי הצימרים ובתי המלון לא מתפשרים על המחיר.

אכן, תקופת "בין הזמנים" היא תקופה טובה לצאת בה לחופשה, אך לא עבור כולם, ישנם כאלו המעדיפים לצאת לחופש דווקא בתקופות בהם פחות עמוס ויותר שקט וכך הם נהנים יותר.

בכל מקרה- לכל ציבור הנופשים והחופשים- חופשה נעימה!כתיבת תגובה

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל