אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
9 אפריל 2013 מאת שרית שינפלד

מלונות בירושלים

על פניו נראה כי האטרקציה של המלונות בירושלים היא בעיקר לתיירים הבאים מחו"ל. מה המייחד את המלונות בירושלים כל כך? התיירים רואים בירושלים כעיר ייחודית מפני שירושלים היא העיר המקודשת לכולם, על כן המלונות בירושלים מושכים קהל רב מאוד מכל רחבי העולם.

כשרובנו חושבים על חופשה בארץ ישר עולה לראש מקומות כמו ים המלח או אזור הצפון, אך כל זאת לא אומר שגם אנחנו כישראלים לא נוכל ליהנות מחוויה של מלונות בירושלים, כאשר דווקא ירושלים יכולה להיות אופציה נהדרת לחופשה מכל סוג שהיא. ירושלים היא עיר שמלאה באתרים היסטוריים ותרבותיים, אך גם מציעה שפע של אטרקציות, מסעדות, מסלולי הליכה ועוד.. המתאימים לכל סוגי הנופשים.

אם החלטתם על חופשה בירושלים נשאלת השאלה אלו מלונות כדאי לבחור? מכיוון שירושלים היא העיר הגדולה ביותר בישראל- היא מציעה מגוון רחב של בתי מלון. ישנם מלונות השייכים לחברות בינלאומיות אשר אינם שונים משאר בתי המלון ברחבי הארץ. לעומתם, ישנם בתי מלון במחירים נוחים המתאימים לכל כיס.

ברוב המקרים המלונות בירושלים ימוקמו במרכז העיר, כך קרובים הם לאתרים היסטוריים מרתקים כדוגמת העיר העתיקה ועוד.. ובכך הם מתאימים לאנשים שמחפשים נופש בירושלים בעיקר כדי לבקר באתרים עם חשיבות היסטורית.

לכן, לפני שאתם יוצאים לחופשה מומלץ לבדוק היטב גם את המלונות בירושלים כאופציה לחופשה מרתקת ומושלמת.כתיבת תגובה

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל