אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
22 דצמבר 2013 מאת ש. לוינגר

נופש חם ומושלם בחורף הקר * ראיון עם משה מלכא, מנכ"ל חברת התיירות "מרגליות"

בחורף הקר והסוער במיוחד שעובר עלינו, מציעה חברת התיירות הוותיקה והמצליחה "מרגליות" נופש חם במיוחד בעיר התיירותית אילת, כשהפרטים המייחדים את החופשה הם כמובן מלון גלאט כשר למהדרין, אוכל כיד המלך, תוכניות בשפע, טיולים מרתקים באזור, תוך הקפדה על רמה גבוהה כמיטב המסורת של "מרגליות".

לרגל החופשה החורפית המושלמת והרישום ההולך וגובר למסלולי ההשתתפות השונים, משפחות, נשים, אמצע שבוע וסוף שבוע, נפגשנו עם מנכ"ל החברה, משה מלכא, לראיון מקיף עם "טלחופש" על החברה ועל הנופש המוצע.

מתי הוקמה חברת הנופש "מרגליות"?

"חברת 'מרגליות' הוקמה לפני כעשר שנים על מנת לתת מענה לציבור רחב שמעוניין בנופש ברמה גבוהה ובכשרות מהודרת. לכן, בתי המלון שהחברה עובדת עימה, הינם ברמת חמישה כוכבים עם תודעת שירות ואירוח, שתיתן מענה לציפיות אורחי 'מרגליות', וכמובן שגם הכשרות צריכה להיות למהדרין מן המהדרין".

מה מייחד את חברת "מרגליות"?

"הייחודיות שלנו באה לידי ביטוי ביחס האישי שאנו מעניקים לכל אורח ואורחת. צוות 'מרגליות' נמצא במלון במהלך כל ימי הנופש להיות אוזן קשבת ולפתור כל בעיה ולהנעים את שהות אורחינו. אנו מאחלים לכל אורחינו נופש חורף מושלם ומהנה!".

כמדי שנה, בעיצומה של עונת תיירות החורף, אתם מציעים חופשה קסומה ומיוחדת. האם תוכל להרחיב על תכנית חופשת החורף השנה?

"גם השנה אנו מציעים את החופשה ה'חמה' ביותר שתתקיים במלון דן פנורמה אילת. המלון פותח את שעריו, זו השנה השמינית, לציבור החרדי, מיום ראשון י"א בשבט למשך 11 לילות שבמהלכם המלון כולו יהיה לרשות אורחי 'מרגליות' בלבד. השילוב של מלון מפואר ברמת 5 כוכבים מרשת מלונות 'דן' עם השרות והמקצועיות של חברת 'מרגליות' ומזג האוויר הנפלא בעיר גם בתקופה זו – מעניקים לאורחינו חווית נופש ייחודית ומושלמת".

חבילת הנופש הינה לאחד עשר לילות ברציפות?

"ימי הנופש נחלקו לשלושה מסלולים, כאשר המסלול הראשון מיועד לנשים בלבד מיום ראשון עד יום רביעי ומיד לאחר מכן מסלול סוף שבוע ומסלול אמצע שבוע, המיועדים למשפחות. לכל מסלול התאמנו את התוכניות הייחודיות עבורו, אם זה בהרצאות וסדנאות ואם בהופעות והצגות ברמה הגבוהה ביותר. וזאת בנוסף לשפע ההצעות לטיולים ואטרקציות שאנו מציעים לאורחינו בעיר ובסביבתה".

כיצד מתאים המלון את עצמו לצרכי הציבור החרדי?

"מלון דן פנורמה כבר מתורגל לכך משנים קודמות והוא נותן מענה מושלם לציבור שלנו החל מהכשרת המלון על-ידי צוות משגיחים בפיקוחו של הרב אליהו רוטנברג שליט"א, כל מוצרי המזון וחומרי הגלם יהיו בכשרות המהודרת של בד"ץ העדה החרדית והרב לנדא. בריכת המלון ומתחם הספא יעמדו לרשות אורחינו כמובן בשעות נפרדות והבריכה תהיה עם כיסוי מיוחד לשמירת גדרי הצניעות".

מלכא מוסיף ומציין, "יאמר לשבחה של הנהלת המלון שמקפידה בימים אלו על קלה כבחמורה ואף רכשה נטלה וקערה לכל אחד מחדרי המלון".

איך אתה מסביר את ההצלחה הגדולה בחופשת החורף השנתית?

"העדות הטובה ביותר להצלחה הינה העובדה שאלפי נופשי 'מרגליות' חוזרים להתארח במלון זה וכאמור, זו השנה השמינית ברציפות שאנו מקיימים את הנופש במתכונתו הנוכחית".

במקביל, מציעה חברת "מרגליות" נופשים בחו"ל. מה מציעה החברה השנה?

"אנו מציעים חופשת סקי יוקרתית בהרי הדולומיטים שבאיטליה. ניתן להזמין דרכנו חבילה מושלמת הכוללת טיסות סדירות ב'אל על' למילנו, אירוח במלון המפואר my one hotel  שהינו גלאט למהדרין כל השנה. במלון ניתן ליהנות מספא חדיש ובריכה פנימית מחוממת ובנוסף מחבילת סקי במחירים אטרקטיביים ביותר".

חופשות גלאט במלון "דן פנורמה" אילתכתיבת תגובה

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל