אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
6 יוני 2023 מאת טלחופש

רשת הגלידריות ג'ט לק עלתה לירושלים!

רשת הגלידריות הכשרה למהדרין ג'ט לק – מתרחבת, לאחד עשר הסניפים הקיימים מצטרף ג'ט לק נוסף והפעם ב… ירושלים.

הרשת הוקמה בתשס"ה על ידי מורג ועידו כנפי, תחילה כגלידריה קטנה ונחמדה באשקלון, עם הזמן פיתחו בני הזוג את הקונספט לכדי רשת לקינוחים מושחתים, עם גלידה איטלקית טרייה בכשרות מהודרת של בד"צ בית יוסף. הסניף החדש ממוקם ברחוב יפו, מול הכניסה לשוק מחנה יהודה.

ג'ט לק היא רשת כשרה למהדרין, חלב ישראל. "כל המוצרים שלנו כולל אלה שמיובאים מאיטליה, והם ברמה איטלקית גבוהה, בכשרות בד"צ בית יוסף. באמצעות ההקפדה שלנו, אנחנו מסייעים ללקוחותינו לאכול הכי טעים, בהכי כשר", אומרת מורג. "גם לקוחות שאינם שומרי מצוות או כשרות – נהנים מהמוצרים שלנו, וזאת בעצם הייתה השאיפה: שכל העולם ייהנה לאכול אצלנו. רציתי להנגיש את המוצר שלי לכל הקהילה", מורג שמתגוררת באשקלון, חשה שהקהילה החרדית מודרת ממוצרי איכות "בטח בתחום הקינוחים. למה שלא יוכלו ליהנות אצלי מוצרי פרמיום עם אוירה כיפית? מגיע לכל הקהילות ליהנות באותה דרגה של חוויה, בלי הפליה".

"במעבר לכשרות המהודרת גילינו שאם מתאמצים, אפשר להשיג את חומרי הגלם בכשרות גבוהה. אנו מציעים טעם של חו"ל בכשרות מהודרת". מורג מגלה שהרב שמספק את הכשרות באיטליה, עוקב אחרי גידול דובדבני 'אמרנה' ייחודיים בעלי טעם וגוון עז במיוחד, הקיימים רק באיטליה, "הרב בודק את העץ משלב הזריעה, ומלווה אותו כשהוא גדל באיטליה". מטבע הדברים והוראות הכשרות, הרשת מקפידה מאוד גם על שמיטה לחומרה, "אני יודעת כמה זה קריטי למי שצורך כשרות. אנחנו עומדים בכל כללי הכשרות ועם זאת אנחנו מקפידים שהמוצר יראה טוב ויהיה ברמה גבוהה מאד".

סניפי ג'ט לק:
חדרה, פתח תקווה, אשקלון, אשדוד, נתיבות, אופקים, ראשון לציון, באר שבע, שדרות, אילת וירושלים.כתיבת תגובה

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל