אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
26 ינואר 2014 מאת ש. לוינגר

"שרי" בטיילת בטבריה – כשבאמת תרצו להתפנק

כתבנו המשוטט הצפין לטבריה ולאחר שייט ארוך ומרעיב בחן את המסעדות בטיילת עד שמצא מסעדת דגים חלבית משובחת במיוחד שלא כדאי לדלג עליה בביקורכם בצפון *

הגעתם לטיילת בטבריה? כנראה שגם אתם בתחילתה או בעיצומה של חופשה בצפון, זוגית או משפחתית. בטח כבר הספקתם להשתטח בתפילה על גבי ציונו של רבי מאיר בעל הנס, אולי גם ביקרתם בנחלי המים השוצפים באזור, וכעת הגיע הזמן לשיט בכינרת היפה, לפני שחוזרים לצימר או למלון. ו…כן, אתם בטוח רעבים, אחרי יום שלם של שוטטות בכבישים ובמסלולים, וודאי אחרי שיט בים. בא לכם להתפנק באוכל טוב ומשובח, אבל עדיין אתם לא רוצים 'לקרוע' את הכיס.

הטיילת בטבריה ידועה כמקום המציע מגוון רחב של מסעדות וחנויות מזון. כדי להקל עליכם את הבחירה אחר המסעדה המשובחת והטובה ביותר, כתב "טלחופש" בדק עבורכם היכן כדאי לכם לשבת לשעה של פינוק ושביעה, והמסקנה היא טעימה במיוחד.

חזרנו משיט, מחפשים ובודקים את טיב המסעדות השונות, בעיקר מסעדות דגים בהן השתבחה טבריה. במרכזה של הטיילת נצפתה לפתע מסעדה יוקרתית "שרי". מלבד הרושם היוקרתי, משך את עיננו השלט מאיר העיניים אשר בישר כי המסעדה המשובחת הינה בהשגחה מהודרת של רבה של טבריה, הגרא"ד אוירבך, ואף ניתן להזמין תפריט בכשרות בד"ץ העדה החרדית והרב לנדא. המקום מרשים ביופיו ובולט לעין באסתטיקה ונקיות נדירה במחוזות המסעדות. בפנינו הוצגו לבחירה מקומות ישיבה תחת השמים הפתוחים, באווירה הנעימה של הטיילת, אבל אנחנו בחרנו ליהנות מהיופי והפאר של המסעדה.

התיישבנו בפינה שקטה ורגועה, שוכחים לרגע מהטיילת הרועשת. תוך כדי שאנו מעיפים מבט בתפריט העשיר, נכנסה קבוצת תיירים גדולה מאמריקה, היישר אל אולם פנימי של המסעדה ונבלעה בתוכו. לא התאפקנו והעפנו מבט אל תוככי המסעדה, שם הבחנו בשולחנות ערוכים כיד המלך, מלצרים נכנסו ויצאו, דואגים לשירות איכותי ומהיר. כך גילינו שגם אירוע חברותי אפשר לערוך כאן במסעדה.

בינתיים הזמנו ממיטב מנות הדגים והפסטות המשובחות והמשביעות. המנות אמנם יוקרתיות מאוד, אך הופתענו לטובה מהמחיר הסביר. מה נאמר לכם, ביקרנו בהרבה מסעדות, אבל השפע, העדינות המיוחדת שמורגשת במנות הגדושות עד כאב, והכל במאור פנים ובשירות כל כך נפלא, הפתיע אותנו לטובה. סוף-סוף יש מסעדה איכותית ומשובחת בטבריה. בינתיים הוספנו מנות טעימות גם לילדים שליקקו את האצבעות. כך שהשפים של המסעדה הצליחו לקלוע לטעמם הערב הן של הבוגרים והן של הילדים, וזו מלאכה לא פשוטה כלל ועיקר…

הארוחה נמשכה ונמשכה, המסעדה התמלאה סועדים מקצה לקצה, אבל תחושת השייכות והפרטיות נשמרה לאורך כל הארוחה שהפכה לחוויה משפחתית.

המלצה שלנו: אם אתם בצפון, צרפו לרשימת האתרים בהם אתם מתכננים לבקר את "מסעדת שרי" בטיילת. אוכל משובח ומשביע במיוחד, טעים ונקי, באווירה נעימה ומיוחדת. צרפו לזה את המקום המרשים והיפהפה ותקבלו בילוי איכותי של שעה ארוכה, בסיומה תחזרו למלון או לצימר היישר אל המיטה הנוחה, כשבחיך עדיין מדגדג טעמו הערב של הקינוח העשיר.כתיבת תגובה

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל