אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
16 פברואר 2016 מאת דניאל בן משה

בשמחות – עוד מוצר איכות מקבוצת "כשר נט"

בשמחות – עוד מוצר איכות מקבוצת "כשר נט"

בשמחות – אתר האינטרנט לבעלי השמחה בציבור החרדי והדתי
חתן – כלה בבית, המשפחה שמחה, ההתרגשות גוברת, תקופת ההתארגנות לשמחה סוחפת איתה את כל המשפחה. בתחשיב פשוט מדובר בתקופה קצרה בה מוציאה המשפחה מעל 100.000 ₪ על קניות ורכישת שירותים ממגוון רחב של יצרנים וספקים. המגוון, המבצעים, התחרות במשק כל אלו יחד יוצרים אצל ההורים בלבול ולעיתים חוסר אונים. בשמחות – אתר האינטרנט החרדי

חתן – כלה בבית, המשפחה שמחה, ההתרגשות גוברת, תקופת ההתארגנות לשמחה סוחפת איתה את כל המשפחה. בתחשיב פשוט מדובר בתקופה קצרה בה מוציאה המשפחה מעל 100.000 ₪ על קניות ורכישת שירותים ממגוון רחב של יצרנים וספקים. המגוון, המבצעים, התחרות במשק כל אלו יחד יוצרים אצל ההורים בלבול ולעיתים חוסר אונים.
בשמחות – אתר האינטרנט החרדי לבעלי השמחות עושה סדר בעולם השמחות למשפחה החרדית והדתית, בדף הבית של האתר המשרה אווירה של שמחה, תוכלו למצוא מגוון רחב של קטגוריות בכל אחד מתחומי הקניות לתקופת השמחה, החל מאולמות, תזמורות, צלמים, שמלות כלה, קייטרינג, ועד למשכנתאות, פרוייקטים של נדל"ן, שירותי גמחי"ם למיניהם ועוד ועוד.
אתר האינטרנט בשמחות, מבית "כשר נט" קבוצת אתרי האינטרנט הצרכניים המותאמים לצרכן החרדי, מוכיח פעם נוספת כי בהבנה נכונה לליבו ולצרכיו של הצרכן ובידע טכנולוגי גבוה ניתן ליצור פלטפורמה ייעודית למגזר החרדי שמחד תשמור על כל כללי ההלכה והצניעות ומאידך תעניק לגולש חוויית גלישה נעימה ומקצועית שתביא בפניו בצורה הנוחה והנעימה ביותר את מירב המידע הדרוש לו בטרם הוא מבצע את הרכישות לשמחתו בסכומי עתק.
אפשרויות הפרסום באתר ושיתופי הפעולה הייחודיים המתאפשרים ליצור באמצעותו דיאלוג עם הלקוח הפוטנציאלי, מביאים לבעל העסק כלי אפקטיבי ראשון במעלה להגדלת ההכנסות שלו. במסגרת פעילות האתר אל מול הלקוחות שלו הנפקנו "כרטיס הטבות" ייחודי אותו מקבלת כל משפחה מיד עם אירוסי הילד, כרטיס הטבות זה מעניק למשפחה לכל תקופת הקניות לקראת החתונה מגוון רחב של הטבות. באמצעות כרטיס ההטבות אנו הופכים את הפעילות באתר "בשמחות" להרבה יותר אפקטיבית ומעודדת קניה אצל בעלי העסקים המפרסמים באתר בשמחות.
הצרכן החרדי ידוע כצרכן נבון המודע לצרכיו, מעריך איכות ושירות ומוכן לשלם עבורם. באתר בשמחות בנינו לך, בעל העסק, פלטפורמה ייחודית באמצעותה הנגשנו לך את הצרכן החרדי. אתה מוזמן להיכנס ולהתחיל להרוויח!

מספר מילים על קבוצת "כשר נט":
קבוצת "כשר נט" הינה פרי יוזמה של אנשי עסקים מתוך המגזר החרדי שהקימו מספר אתרי אינטרנט במספר תחומי צריכה שהותאמו בתכניהם ובטכנולוגיות שלהם למגזר החרדי. אתרי האינטרנט של קבוצת "כשר נט" יושבים על שרתים שעוברים את כל המסננים המותאמים לגולש החרדי. על מנת להגדיל את כמות התעבורה באתרי קבוצת "כשר נט", האתרים הוקמו עם אפליקציות מותאמות לטלפונים הניידים הכשרים, הגלישה לאתרי קבוצת "כשר נט" מאושרת על ידי כל החברות המסננות את תכני האתרים לגולש החרדי.

לכניסה לאתר לחצו כאן – בשמחותכתיבת תגובה

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל