אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
26 יולי 2022 מאת טלחופש

הטריפל 7 חוזר לטוס: אל על מחזירה לשירות את מטוסי ה – 777

לאור הביקוש הגדול בקרב הלקוחות לטיסות בקיץ ובחגים, אל על מחזירה לצי המטוסים חלק ממטוסי ה-777 לשירות החברה.
החזרת המטוסים תאפשר להרחיב את לוח הטיסות בעונה החמה ואף לבחון יעדים נוספים. המטוס חוזר לטוס אחרי תקופת קורונה, בחודשים האחרונים השמישה החברה את המטוסים והם עברו את כל הבדיקות וההתאמות על מנת להשיבם לפעילות.
המטוסים ייכנסו לשירות החל מהיום למגוון יעדים ויתגברו במהלך חודש אוגוסט את לוח הטיסות בין היתר ליעדים בנגקוק, פוקט, אתונה ודובאי, יעדים מבוקשים בעונה זו.
מטוסי ה-777 של אל על כוללים 279 מושבים המחולקים ל- 2 מחלקות שירות: תיירים ועסקים. מחלקת העסקים גדולה ומרווחת, עם 41 מושבי עסקים. השירות שיוענק במהלך הטיסה ללקוחות מחלקת העסקים נועד לספק חווית טיסה נעימה ויחס אישי באווירה יוקרתית. כחלק מהשירות בטיסות ליעדים ארוכי טווח, יוענקו ללקוחות ערכת נוחות יוקרתית מבית לוקסיטן, ארוחות מגוונות לבחירת הלקוחות של שף אל על, שחף שבתאי, תפריט יינות מגוון ועוד. ללקוחות המחלקה שהינם ללא מכשיר אישי, יוצע אייפד לצפייה בתכנים בצירוף אוזניות.
על מנת להנעים את חוויית הטיסה, יוצע לכלל הלקוחות ב-2 המחלקות *מגוון תכנים רחב ותוכניות מגוונות של מוזיקה, שיעורים והרצאות המותאמים גם לציבור הלקוחות שומרי המצוות*, באמצעות חיבור המכשיר האישי לסטרימר באמצעות סריקת קוד QR שמופיע במגזין האטמוספירה במטוס, או באמצעות גישה ישירה לכתובת wow.elal.co.il. זאת, בנוסף לאפשרות צפייה בתכנים הקיימים במערכת הבידור המותקנת במטוס, אשר מתוכננים לעבור ריענון במהלך תחילת החורף הבעל"ט.
לדברי ירום ודיש, סמנכ"ל מסחר: "חזרתם של מטוסי ה- 777 היא בשורה של ממש, והיא תאפשר לנו להציע ללקוחות שלנו טיסות נוספות ליעדים מגוונים בנוחות ובטיחות".

מצ"ב תמונת ה 777, קרדיט צילום: עידו וכטלכתיבת תגובה

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל