אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000

"זו היתה חוויה אחרת, שונה ומיוחדת״, אלו הלחשושים ששמענו מעשרות מבקרים משך סיור הסגווי אותו עשינו.

24 מרץ 2014 מאת טלחופש

"זו היתה חוויה אחרת, שונה ומיוחדת״, אלו הלחשושים ששמענו מעשרות מבקרים משך סיור הסגווי אותו עשינו.

אבל בל נקדים את המאוחר.
כפי שהבנתם, יצאנו נציגי חברת ׳טלחופש׳ לבדוק את האטרקציה עם ׳ה׳ הידיעה של ירושלים, הסיור העירוני הטוב ביותר בארץ, הרי אין מתחרה לירושלים…

סיור הסגווי (״רכינוע״ בעברית) הנעים, מרשים ובטיחותי בו בחרנו, החל מחנות ירושלמית מקורית – Made in Jerusalem ובה מוצרים ירושלמים ייחודיים וכלל יציאה ממתחם התחנה הראשונה – תחנת הרכבת הנוסטלגית של ירושלים לצד הקרונות והמסילות העתיקים.
השקפנו על עמק גיא בן הנם, מרכז מורשת בגין וגדר הביטחון של ירושלים, משם המשכנו לשכונות הקסומות והוותיקות משכנות שאננים וימין משה הכוללות את פארק טדי קאלק, דרך ממילא ומשם עברנו לנסיעה לצידם של חומות ירושלים, כניסה לעיר העתיקה דרך ״השער החדש״ וסיור פנימי בעיר העתיקה. את דרכנו חזרה עשינו דרך גן העצמאות, גן הפעמון וטחנת הרוח של משה מונטיפיורי, תוך שאנו עוברים על פני מלונות היוקרה הממוקמים במרכז העיר, כך שהספקנו לראות בטיול המגוון את הבסטות הישנות והמתפרקות מאחוריהן עומדים בני דודינו בעיר העתיקה ולצד זאת את הקניונים ומרכזי הקניות היוקרתיים בעיר החדשה, ראינו את בני הדתות השונות, מבוגרים במרכז העיר לצד ילדים בגנים השונים וכל זה כאשר אנו מלווים במדריך טיולים מקצועי, מוסמך, בעל ניסיון ועם הרבה יחס אישי כשהוא מספר לנו את אשר רואות עיננו ואת ההיסטוריה העשירה שהתנהלה במקום זה משך אלפי השנים הקודמות, כל זה תוך כדי שהוא מציע לנו שתיה קרה או חמה לבחירתנו.

המסלול הבטיחותי עובר בשבילים נוחים, ללא בורות ושיפועים חדים, ללא מעברים צרים וללא תנועת כלי רכב, כך גם המסלול לא כלל חציית כבישים או הולכי רגל רבים.
כל משתתף מצויד בערכה הכוללת קסדה מקצועית, מגני ברכיים ומרפקים. על כל סיור מפקח מנהל צוות ובקר בטיחות.

הסגווי הוא פרי המצאתו של בחור יהודי בשם דין קיימן, ממציא ואיש השנה בתחום הטכנולוגיה בארצות הברית בשנת 2002. הסגווי הוא כלי תחבורה עתידני דו-גלגלי המדמה את פעולת הליכתו של האדם במקומות המיועדים למעברי הולכי רגל. מדובר ברעיון מהפכני, קל ביותר לשימוש ובטוח לחלוטין.

הנוסע עומד על גבי משטח עמידה הנשען על בסיס שני גלגלים המחוברים בציר אחד. באמצעות הטיית הגוף בלבד, קדימה, אחורה, ימינה ושמאלה מתאפשרת תנועת הכלי המלהיב הזה.
יצאתם לדרך, הגוף מוטה קדימה, אתם רוצים להסתובב, סובבו את הכידון לכיוון המיועד, שמאלה או ימינה, רוצים להוריד מהירות או לעצור? זה פשוט, הטו את הגוף מעט אחורנית והכלי יעצור לאט ובטוח.

חברת סמארט טור, Smart-Tour המפעילה את סגווי ירושלים, הנה החברה הגדולה, הותיקה והמובילה לסגווי בירושלים.
הוקמה ע"י יזמים מקצועיים ומוסמכים מטעם משרד התיירות ומומחים בתחום התיירות והטיולים.
סגווי בירושלים הנה חוויה ירושלמית בלתי נשכחת – סגווי לחברות, סגווי לפרטיים, סגווי לימי כיף, סגווי להשכרה וסיורי סגווי נוספים ומגוונים המשלבים אטרקציות יחודיות יחד עם הדרכה מרתקת על הנופים הנוסטלגיים ועוצרי הנשימה של העיר ירושלים.
ברשות חברת Smart-Tour צי כלי סגווי החדיש ביותר בעולם (דגם I2) זהו סגווי הפועל ע"פ תנועות הגוף בלבד, ללא שום כפתור ומקנה לרוכב הרגשת ריחוף של ממש, יחד עם בטיחות ויציבות מלאה ש
אין לתאר במילים.

לסיכום: זו היתה חוויה מיוחדת שכללה אטרקציה, טיול וגם קצת היסטוריה.
ציון: 5 כוכבים!
יתרונות: חוויה יחודית, הכרת הסטוריית ירושלים, בטיחותי, מסלולים שונים.
חסרונות: לא מתאים למזג אויר חורפי וגשום.

לפרטים המלאים אודות הסיורים וליצירת קשר ליחצו כאן

ווידאו קצר מהחוויה:כתיבת תגובה

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל