אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי

יעוץ אישי חינם

072-3223000
28 ספטמבר 2023 מאת טלחופש

עם אישור הפטור מוויזה לארה"ב אל על מכריזה על הרחבת תדירויות הטיסות לארה"ב

החל מיוני 2024 ותוסיף טיסה יומית לניו-יורק, כך שהחברה תפעיל עד 6 טיסות יומיות לניו-יורק ובסה"כ עד 49 טיסות ישירות מידי שבוע לכל יעדי ארה"ב

עם הענקת אישור הממשל האמריקאי לכניסתה של ישראל למדיניות הפטור מוויזה בכניסה לארה"ב, וכמענה לביקושים הצפויים מכריזה חברת אל על על הרחבה של תדירויות הטיסות לארה"ב.

החל מיוני 2024 תפעיל אל על טיסה יומית נוספת לניו-יורק (JFK) ובסה"כ יהיו עד 6 טיסות יומיות לניו-יורק, וכ-33 טיסות שבועיות ליעד הנחשק (JFK+ניו-ארק). טיסה זו מצטרפת לפתיחתו של קו קבוע חדש לפורט לודרדייל, פלורידה, כבר באפריל הקרוב, יעד המאופיין בטיסות המשך למגוון יעדי נופש אטרקטיביים במרכז ודרום אמריקה כמו מקסיקו, האיים הקאריביים ועוד.

החל מיוני 2024 אל על תפעיל 7 טיסות ישירות לפלורידה מידי שבוע, 6 טיסות שבועיות ללוס-אנג'לס, 3 טיסות שבועיות לבוסטון וכ-33 טיסות שבועיות לניו-יורק (JFK ו-ניו-ארק). אל על עתידה להפעיל בסה"כ עד 49 טיסות שבועיות ישירות ליעדי ארה"ב השונים.

בנוסף,  חתמה אל על לאחרונה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם ענקית התעופה האמריקאית DELTA, אשר ייתן מענה רחב למגוון יעדי ההמשך בארה"ב כולל יעדי DELTA הישירים. שיתוף הפעולה יאפשר לאל על הגדלה של היצע המושבים ליעדי ארצות הברית, הרחבה של רשת הנתיבים, שיפור הצעת הערך למגוון רחב יותר של לקוחות וכן הגדלת מגוון השירותים המוענקים לנוסעי היוקרה של החברה.

בנוסף, במאי האחרון השיקה אל על שירות דיגיטלי חדש- 'אל על Protect', המאפשר ביטול כרטיס הטיסה וקבלת שובר זיכוי בשווי ערכו המלא של הכרטיס לרכישה עתידית, בהתאם לתנאי השירות. כך ניתן להזמין כרטיסי טיסה זמן רב מראש, והכי חשוב – ללא דאגות. מימוש השובר יתאפשר בכל עת באמצעות סוכני הנסיעות ובאתר אל על.

דינה בן-טל גננסיה מנכ"לית אל על מברכת על המהלך: "אנחנו שמחים על הבשורה הגדולה עבור הנוסעים הישראלים, זוהי פריצת דרך, ואנו נערכים להרחבת תדירויות הטיסות על בסיס צפי גידול בביקושים. ניו-יורק נמצאת במקום הראשון כיעד המועדף ע"י ישראלים כבר שנים רבות, כמו שאר יעדי ארה"ב. ארה"ב היא שער לכל יבשת אמריקה ואנו מציעים יעדי המשך מגוונים באמצעות הסכמי קוד-שייר. אחד מכל שלושה ישראלים שטס לצפון אמריקה טס עם אל על ואנו נפעל להרחיב זאת אף יותר".כתיבת תגובה

החופשה שלי

להוספת פריטים לתוכניה, לחץ על הסמל: המופיע לצד העסק.

שלח את התכניה במייל

שלח את התכניה במייל